HAKKIMIZDA

Gamifive, HTML5 teknolojisini destekleyen akıllı telefonlar için hazırlanmış bir Buongiorno Dijital İletişim A.Ş. servisidir. Detaylı bilgiyi Kurallar ve Şartlar sayfasında görebilirsiniz. Gamifive Müşteri Hizmetleri: Vodafone kullanıcıları için: 542, Turkcell ve Türk Telekom kullanıcıları için: 08503333699

KURALLAR VE ŞARTLAR

KURALLAR VE ŞARTLAR

Gamifive, HTML5 teknolojisini destekleyen tüm akıllı telefonlarla uyumlu, mobil internet üzerinden ulaşılan bir oyun servisidir. Bu servisi alan kullanıcılar, www.mobilgezegen.com adresli ve akıllı telefonlarda oynanabilecek oyunların yer aldığı Gamifive portali içinde yer alan tüm HTML5 oyunlarını sınırsız oynama hakkına sahip olurlar. Gamifive oyun servisi www.mobilgezegen.com adresinde yer almaktadır.

www.mobilgezegen.com adlı web sitesine ulaşmakla ve site hizmetlerini kullanmakla, bu sitenin bir kullanıcısı olarak siz, aşağıdaki site kullanım hüküm ve şartlarını kabul etmektesiniz. Bu site hükümlerini kabul etmiyorsanız, lütfen bu siteyi kullanmaya artık devam etmeyiniz. www.mobilgezegen.com web sitesi hüküm ve şartlarını internet üzerinden kabul etmek ile, çıkabilecek her türlü ihtilafta bu internet işleminin geçerli bir delil olarak tanınacağını kabul etmektesiniz.

Gamifive servis sağlayıcısı, iş bu site hüküm ve şartlarını, üyelik şartlarını, gizlilik politikası ve/veya bu sitede yayınlanan diğer şartları, kuralları, sözleşmeleri değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. İşbu site hükümlerini, genel site şartlarını, üyelik şartlarını, gizlilik politikası ve/veya bu sitede yayınlanan diğer şartları, kuralları veya sözleşmeleri düzenli olarak incelemek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişiklikten sonra bu sitenin kullanımına devam edilmesi ve sitenin sunduğu herhangi bir hizmete ilişkin olarak işlem yapılması, söz konusu değişikliği kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Servis Bilgisi

Üyelik:

Gamifive, HTML5 teknolojisini destekleyen tüm akıllı telefonlarla uyumlu, mobil internet üzerinden ulaşılan ve haftalık ücretlenen bir oyun servisidir. Bu servisi alan kullanıcılar, www.mobilgezegen.com adresli Gamifive portali içinde yer alan tüm HTML5 oyunlarını sınırsız oynama hakkına sahip olurlar. Kullanıcıların servisi kullanımı esnasındaki data ücretleri operatörlerin tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

Servis Turkcell ve Türk Telekom’da haftalık ücretlendirilir, haftalık ücreti vergiler dahil sadece 5 TL’dir, Vodafone’da aylık ücretlendirilir, Vodafone kullanıcıları için aylık 20 TL'dir. Servis, kullanıcı iptal talebinde bulunmadıkça devam edecektir.

Gamifive ile ilgili akışlar aşağıdaki şekildedir;

Servis Başlangıcı:

Gamifive servisi yeni abone alımına kapalıdır. Varolan aboneler kullanıcı adı ve şifreleriyle servise erişim sağlayabilirler. Kullanıcı şifresini bilmiyorsa, şifremi unuttum butonuna basarak yeni şifre talep edebilir.

Servis Süreci:

Servis süreci boyunca kullanıcı servis yenilenmeden önce hatırlatıcı SMS alacaktır. Kullanıcının servis durumunu sorgulaması için GAMIFIVE uygulamasına girmesi yeterlidir. Kullanıcı uygulama içerisinde HESABIM bölümünden servis bilgilerini kontrol edebilir.

Servis İptali:

Servis iptali uygulamanın içinde HESABIM bölümünden, Turk Telekom ve Turkcell kullanıcıları IPTAL GAMIFIVE, Vodafone kullanıcıları IPTAL GAME yazip 3699'a gönderilerek veya müşteri hizmetleri aranarak yapılır. Servis iptal edilse de servis bedelinin tahsil edildiği dönem süresince servis faydasından yararlanılabilir. Servis süresi bitiminden evvel iptal halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.

Gamifive Müşteri Hizmetleri

Vodafone kullanıcıları için: 542

Turkcell ve Turk Telekom kullanıcıları için: 0850 333 36 99

ÜCRETLENDİRME

Gamifive haftalık ücreti vergiler dahil sadece 5 TL, Vodafone kullanıcıları için aylık 20 TL'dir. Servis, kullanıcı iptal talebinde bulunmadıkça devam edecektir.

ÜCRETLENDİRME

Gamifive haftalık ücreti vergiler dahil sadece 5 TL, aylık toplam 20TL'dir. Servis, kullanıcı iptal talebinde bulunmadıkça devam edecektir.

GİZLİLİK

Veri Güvenliği

Gamifive kullanıcılarının telefon numaraları, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. Gamifive MP kullanıcılardan derlediği telefon numaralarını kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

Veri Paylaşımı

Gamifive yukarıda sözü edilen kullanıcılarının telefon numaralarını, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlama hakkını saklı tutar. Telefon numaraları bilgileri üçüncü kişilerle paylaşılmaz.